Ekonomiskie padomi

Šie vienkāršie taupīgas dzīves padomi var krasi mainīt Jūsu dzīvi laika gaitā. Šis ir grūts periods mūsu ekonomikas vēsturē, taču tas nebūt nenozīmē, ka Jums ir no kaut kā jāatsakās. Tikai veicot dažas izmaiņas savos iepirkšanās paradumos, Jūs varat turpināt dzīvot ērti, vai pat uzlabot savu pašreizējo dzīvesveidu, palīdzot Jums izkļūt no parādiem, iekrāt savu bērnu izglītībai un / vai iekrāt pensijai.

  1. Plānošana – nekad neizejiet no mājas bez plāna. Ja Jūsu makā ir tukšums, tas ir tāpēc, ka Jūs iegādājaties lietas, kas Jums jau ir. Cik bieži tā ar Jums notiek? Zinot to, kas Jums nepieciešams, Jūs varēsiet iegādāties tikai vajadzīgās preces.
  2. Spontāni pirkumi – Ir iemesls, kādēļ pie kasēm parasti ir šokolādes. Tas ir tādēļ, lai rindā Jums ienāktu prātā vēlme iegādāties kaut ko saldu. Ja Jums nākas sastapties ar šādu preci, padomājiet vai tas tiešām ir nepieciešams.
  3. Atlaides – katru nedēļu Jūs pārtikas veikalos varat atrast bukletus ar atlaidēm. Izmantojiet šīs atlaides, lai iegādātos pārtiku visai nedēļai.
  4. Lietoto preču veikali – Jūs varat ietaupīt diezgan daudz naudas, iegādājoties lietotas preces, kas bieži vien vēl ir ļoti labā stāvoklī. Jūs netika ietaupāt naudu, bet Jūs arī palīdzat mūsu planētai pārstrādāt šos produktus.
  5. Iepērcieties internetā – Ātra meklēšana Jūsu mīļākajā meklētājprogrammā google.lv palīdzēs Jums atrast kādu no tiem pašiem produktiem, ko Jūs meklējat veikalos, bet par mazāku cenu vairumā gadījumu.
  6. Salīdzināšana – Izglītojiet sevi par kādu produktu vai pakalpojumu, kam Jūs tērējat savu grūti nopelnīto naudu. Tādējādi Jūs ietaupīsiet naudu par šīm precēm.
  7. Pērciet lētāku zīmolu preces – Apskatiet vairāku vienādus produktus un to atšķirīgās cenas. Bieži vien veikalu zīmoli un citi nezināmi, bet lētāki zīmoli, piedāvā tādu pašu kvalitāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *