Overdrafts

Bankas piedāvāto pakalpojumu vidū ierindojas dažādu veidu aizdevumi, investīciju apkalpošana, kā arī cita veida finanšu pakalpojumi, tajā skaitā overdrafts. Šajā rakstā tiks apskatīts piedāvātais overdrafta pakalpojums, kas būtībā ir īstermiņa kredīts pret darba algu.

Tāpat kā lielākā daļa citu banku, arī komercbankas piedāvā overdrafta pakalpojumu. Tas ir domāts klientiem, kas vēlas saņemt īstermiņa aizdevumus ar zemiem procentiem, kā arī vēlas nodrošināties pret īstermiņa finanšu iztrūkumu, nodrošinot lielisku iespēju saņemt naudu arī tad, kad kontā tās nav. Overdraftā saņemto naudu varat izmantot, kādiem mērķiem vien nepieciešams, piemēram, lielākiem pirkumiem vai ārkārtas naudai ceļojumu laikā.

Banku piedāvātais overdrafts izdevīgs piedāvājums tiem, kuriem tas ir nepieciešams. Izdevīgs tas ir arī tagad un cerams, ka arī nākontē.

Overdrafts tiek piedāvāts ar sekojošajiem nosacījumiem:

  •        Procentu likme – 21% gadā klienta komplekta lietotājiem, pārējiem – 26%;
  •         Overdrafta pieteikuma izskatīšana (līguma noslēgšana) – 7,11 eiro;
  •         Maksimālā summa – ne vairāk kā 3 mēnešalgas;
  •         Minimālais limits – 150 eiro, maksimālais – 1500;

Overdrafta pakalpojums tiek nodrošināts (galvots) ar darba algu. Tā limits atkarīgs no jūsu ikmēneša ienākumiem.

  • Lai kvalificētos overdrafta pakalpojuma saņemšanai, nepieciešams:
  • Būt vismaz 18 gadus vecam;
  • Būt ar regulāriem ienākumiem, kuri sasniedz vismaz 350 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas.

Kā saņemt overdraftu?

Lai saņemtu kredītu, jāaizpilda pieteikums. Kad esat to aizpildījis un izdrukājis, varat to iesniegt jebkurā bankas filiālē. Pozitīva lēmuma gadījumā overdraftu jums pieslēgs 1 darba dienas laikā. Protams, iesniedzot overdrafta līgumu, jāņem līdzi arī pase.

Overdrafta lietošana

Overdraftu varat lietot, par to iepriekš nebrīdinot banku. Nav nepieciešams ne papildus nodrošinājums, ne kādas citas formālas lietas. Overdrafts automātiski dzēšas, kad kontā tiek ieskaitīti ienākumi vai cita nauda. Savu overdraftu varat apskatīt internetbankā, kur varēsit redzēt gan piemērotos procentus par tā lietošanu, gan citu noderīgu informāciju par tekošo overdraftu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *