Par loterijām

Ārzemēs diezgan populāri ir spēlēt šīs loterijas, jo iespēja laimēt ir lielāka. Lielākajā daļā momentloteriju ir iespēja laimēt vairākas reizes uz vienas kartiņas. Tas nozīmē ka varat laimēt, piemēram, desmit reizes to, ko samaksājāt. Šādas loterijas piedāvā ne tikai vienu iespēju laimēt, bet nav zināms cik un ko laimēsiet līdz pat brīdim kad esat nokasījuši pēdējo lauciņu. Arī Latvijā šāda veida momentloterijas sāk parādīties un tās ir diezgan populāras. Protams, arī parastās momentloterijas ir diezgan populāras, bet šāds, vairāku laimestu, piedāvājums var šo loteriju nozari padarīt vēl daudz populārāku.

Latvijā sastopamajām momentloterijām ir arī papildus iespējas laimēt, piemēram pērkot vairākas noteikta veida kartiņas, varat sakrāt burtu vai simbolu kopumu, kas ļauj saņemt konkrētu laimestu vai piedalīties kāda lielāka laimesta izlozē. Tāpat, tāda loterija kā SuperBingo piedāvā dažādas papildspēles kurās ir iespējams piedalīties iesūtot komplektus ar momentloterijām. Tātad, pat tad, ja jūs neiegūstat laimestu uzreiz, jums paliek iespēja laimēt vēlāk.

Mūsdienās, teju viss ir pieejams elektroniskā veidā un arī loterijas, tai skaitā momentloterijas, ne ar ko neatšķiras no visa pārējā. Jau vairākus gadus, momentloterijas ir iespējams iegādāties un spēlēt neizejot no savas mājas. To var darīt internetā, samaksājot un spēlējot šīs spēles uz datora. Protams, spēlēt tās dzīvē ir daudz interesantāk un azartiskāk, bet to varat darīt arī šādi, elektroniski.

Lai arī momentloterijas šķiet diezgan nevainīgas, tās nemaksā īpaši dārgi un mēs tās uztveram kā rotaļu, tās var būt ļoti bīstamas. Pat ja tā nešķiet, tā ir azartspēle un tās rada nopietnu atkarību. Spēlējot šīs loterijas ik pa laikam, bez īpašiem plāniem to darīt un tamlīdzīgi, tas nav nekas bīstams, tas ir pat jautri. Taču, ja jūs sāksiet spēlēt katru dienu, domāsiet par šīm momentloterijām, plānosiet šos pirkumus un izdevumus, tad tā jau var būt ļoti nopietna problēma un ar to ir jācīnās. Galvenais ir neaizmirst, laimēt var jebkurš, bet iespējas ka tas būsiet jūs un tieši šodien ir ļoti mazas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *