Par to, ko nerunā

Neskatoties uz to, ka lielākā daļa ātro kredītu kompānijas nepieļauj iespēju saņemt aizdevumu kredītu ņēmējiem, kuriem ir sabojāta kredītvēsture, atsevišķas kompānijas pieņem izņēmumus. Tiesa gan, kredītu ņēmējiem ar sabojātu kredītu vēsturi, būs grūti saņemt aizdevumu.

Dažreiz pat par laika posmu līdz 6 mēnešiem, kas atkarīgs no Jūsu izvēlētās kredītu kompānijas noteikumiem. Izvēloties aizdevuma veidu Jums nav jāmeklē nebanku kredīti, jo tie ir dažādi aizdevuma veidi, kas pieejami pie privātajiem kreditoriem. Lai aizņemtos ātro kredītu ar sabojātu kredītvēsturi, ir jāizvēlas kāda no ātro kredītu kompānijām, kas šādu iespēju pieļauj. Banku aizdevumu, patēriņa kredītu vai ilgtermiņa aizdevumu nevarēs saņemt, ja Tev ir sabojāta kredītu vēsture.

Atsevišķas kredītu kompānijas piedāvā iespēju saņemt ātro kredītu vieglāk tāpēc, ka pieaugot konkurencei ātro kredītu starpā, pieaug arī izdevīgu piedāvājumu klāsts. Kas bojā Jūsu kredītu vēsturi? Vienīgais veids kā sabojāt savu kredītu vēsturi ir aizdevuma maksājuma regulāra kavēšana vai pilnīga maksājumu neveikšana. Kreditētāji izvairās dibināt kredītsaistības ar personām, kurām ir slikta kredītvēsture, jo tos māc bažas, ka tās pret šīm kredītsaistībām izturēsies tik pat bezatbildīgi un vieglprātīgi kā pret iepriekšējām, tādējādi bojājot kompānijas finansiālo stāvokli vai kā citādi negatīvi ietekmējot tās darbību. Personas ar negatīvu kredītvēsturi tiek uzskatītas par neuzticamām, tāpēc kredītdevēji pret sadarbību ar tiem izturas uzmanīgi un ļoti skeptiski. Tieši tāpēc ir labi uzturēt savu kredītvēsturi tīru. Tādā veidā Jums ir iespēja saņemt aizdevumu tad, kad tas visvairāk ir nepieciešams. Sabojāta kredītvēsture liedz vai vismaz samazina iespējas saņemt atkārtotu kredītu nākotnē.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *