Vivus.lv apdrošināšana

Vivus.lv aizdevuma apdrošināšana ir labs veids kā pasargāt sevi no liekiem izdevumiem un neparedzētiem pārsteigumiem. Vivus.lv aizdevuma apdrošināšana darbojās ļoti vienkārši. Ja Tu esi pietiecies kredītlīnijai pie vivus.lv kredītu kompānijas, tad 4. mēneša laikā, kopš pieteikšanās kredītlīnijai, Tev tiek piemērota aizdevumam apdrošināšana.

Šis pakalpojums ir bez papildus komisijas maksas un ir pieejams visiem vivus.lv kredītlīnijas klientiem, kuri ievēro aizdevuma noteikumus un veic kredītlīnijas pakalpojuma maksu laicīgi. Šī apdrošināšana ir spēkā visās pasaules valstīs. Tomēr pašu drošības dēļ der zināt, ka atsevišķi izņēmumi tiek piemēroti tādās valstīs kā Afganistāna, Birma, Kongo, Sīrijas arābu republika un citās Islāma valstīs. Vivus.lv negarantē par savu klientu drošību šajās valstīs, līdz ar to vivus.lv kredītu kompānija nav kompetenta pielāgot klientu apdrošināšanu šajās augsta riska valstīs. Ko darīt, ja ir iestājies apdrošināšanas gadījums un Jūs vēlaties saņemt atlīdzību? Par nelaimes gadījumu ir jāziņo vivus.lv kompānijai rakstot e-pastu uz info@vivus.lv izklāstot situāciju un pielikumā pievienojot visus nepieciešamos dokumentus, lai varētu saņemt vivus.lv apdrošināšanas atlīdzību.

Svarīgi ir atcerēties to, ka visu nepieciešamo ir jāiesniedz 15 darba dienu laikā. Pretējā gadījumā vivus.lv kredītu kompānija nespēja atlīdzināt Jūsu apdrošināšanas kompensāciju.

Populārākais vivus.lv kredīts ir ātrā kredīta aizdevums, kas ļauj cilvēkiem saņemt naudas summu līdz 500 eiro nieka 15 minūtēs. Ja arī Tu esi aizņēmies ātro kredītu un domā par to vai Tev tiek piemērota vivus.lv apdrošināšana vai tomēr nē, tad Tev der zināt, ka vivus.lv piešķir apdrošināšanu tikai kredītlīnijas klientiem. Tas nozīmē, ka visi ātro kredītu ņēmēji netiek apdrošināti. Vivus.lv ar prieku sadarbojās ar cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti attīstīties un uzlabot savu dzīves kvalitāti. Tieši tāpēc vivus.lv piedāvā apdrošināšanu saviem lojālajiem klientiem. Aizņēmies atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *